Dostaňte svoje produkty a služby medzi ľudí

Počas prevádzkovania Komunity Dobrého Bývania sme sa naučili… veci. O tom, čo ľudia najviac hľadajú, aké otázky ich trápia, akého dodávateľa majú najradšej a akým sa radšej vyhnú oblúkom.

Máme aj bohaté skúsenosti s online marketingom a zháňaním klientov cez online kanály.

INZERCIA

Oslovte potenciálnych zákazníkov presne tam, kde hľadajú informácie a dodávateľov.

Naše kanály zasiahnu každý mesiac viac ako 120 000 používateľov. Väčšina z nich sa aktívne zaujíma o bývanie a témy s ním spojené. Ponúkame vám efektívne a cenovo bezkonkurenčné formáty, ktorými ich môžete osloviť.

Viac podrobností o inzercii nájdete tu.

inzercia
inzercia

Buďte aktívnymi členmi komunity – vaši potenciálni zákazníci to ocenia

Naša komunita o bývaní je s prehľadom najväčšou na slovenskom Facebooku. Zapojte sa do každodennej diskusie o najrôznejších témach o bývaní svojim expertným pohľadom – a oslovte tak svojich potenciálnych zákazníkov. Kto dáva aj dostane, a pri komunite to platí o to viac. Množstvo profesionálov získalo vďaka aktivite v našich skupinách zákazky, pre viacerých sme sa stali hlavným zdrojom zákazníkov. 

 

To isté môžete mať aj vy. Stačí, keď budete aktívni a budete pomáhať ľuďom s odpoveďami na ich problémy.

nativna reklama

Hľadáme respondentov do textov

Na portáli Naša Domácnosť si dávame záležať na prvotriednej kvalite našich textov. Preto oslovujeme len overených odborníkov, ktorí ponúkajú svoj expertný pohľad na tému.

Radi by sme mali čo najviac rozmanitú skupinu spolupracovníkov, ktorým dávame v našich textoch priestor na vyjadrenie a prezentáciu. Ak máte záujem, kontaktujte nás na redakcia@nasadomacnost.sk – napíšte nám čo robíte, pošlite odkazy na svoje portfóliá či web a určite vás budeme kontaktovať.

Tešíme sa na spoluprácu!