Inzercia

Poskytujeme predovšetkým natívnu reklamu vo viacerých formátoch a preferujeme dlhodobé spolupráce, pri ktorých radi poskytneme množstevnú zľavu.

Prístup k našim čitateľom máme priamejší a osobnejší. Naše distribučné kanály nie sú závislé od algoritmov či platenej reklamy.

Facebooková komunita Interiérový dizajn

Podrobnosti: 96 000 členov, 85% členov je aktívnych. 100-150 príspevkov denne. 80% ženy, hlavná veková skupina 25-45. Združujeme ľudí aktívne hľadajúcich produkty/služby v segmente bývania

Čo ponúkame: Pripnutý príspevok na vrchu skupiny vašej vlastnej tvorby. Dosah až 55 000 (reálne čísla z minulých kampaní)

Cena: 35 eur za 1 príspevok pripnutý na 2 dni. Príspevok ostáva v skupine aj po uplynutí dvoch dní.

Facebooková komunita Exteriérový dizajn

Podrobnosti:  17 000 členov, 80% je aktívnych. 80% ženy, hlavná veková skupina 25-45 rokov. Združujeme ľudí aktívne hľadajúcich produkty/služby spojené s exteriérom – fasáda, stavba, záhrada.

Čo ponúkame: Pripnutý príspevok na vrchu skupiny vašej vlastnej tvorby. Dosah až 15 000 (reálne čísla z minulých kampaní)

Cena: 20 eur za 1 príspevok pripnutý na 2 dni. Príspevok ostáva v skupine aj po uplynutí dvoch dní.

inzercia

Newsletter - E-mailový Klub dobrého bývania

Podrobnosti: 2000 aktívnych členov, 30-40% otvorenia, Pri mesačnej kampani zásah minimálne 66% kontaktov

Čo ponúkame: Súčasťou nášho pravidelného newslettra môže byť váš reklamný text v dĺžke do 200 slov, 1 fotografia + branding na začiatku e-mailu. Príklad nájdete tu.

Cena: 29 eur

Ak máte záujem o inzertný formát, ktorý tu nie je uvedený, neváhajte nás kontaktovať na redakcia@nasadomacnost.sk a naši špecialisti vám pripravia ponuku na mieru.